Spoločnosť SPORT M Plus s.r.o. ako exkluzívny importér a distribútor značky MIKASA na Slovensku sa zaradila od r. 2007 do distribučnej siete tohto svetoznámeho a renomovaného producenta športových výrobkov.

Spoločnosť MIKASA Corporation sa zaoberá výrobou športových lôpt pre volejbal, basketbal, futbal, futsal, vodné pólo, hádzanú ... Významným medzníkom v histórii bol rok 1964, kedy volejbalová lopta MIKASA bola zvolená za oficiálnu loptu Olympijskych hier. Od tejto doby boli volejbalové lopty tejto značky napoužívanejšími na všetkých svetových podujatiach organizovaných svetovou volejbalovou federáciou FIVB. Spoločnosť MIKASA Corporation spolupracuje pri vývoji a výrobe lôpt aj s ďalšími svetovými federáciami ako FIFA, FIBA, FINA, IHF ... Ďalším významým krokom bolo zahájenie spolupráce so spoločnosťou SG&B, s ktorou od roku 2002 spustili výrobu športového a voľnočasového oblečenia. 

Cieľom našej spoločnosti je ponúknuť športové vybavenie a oblečenie svetovej kvality pre zlepšenie výkonov v profesionálnom športe ako aj pre profesionálny pocit v tom rekreačnom. Ponúkame široký výber lôpt, športových potrieb a športového a voľnočasového oblečenia.

Z obchodného hľadiska máme nasledujúce priority:

  • propagácia značky MIKASA
  • profesionálne partnerstvo pre športové kluby a združenia
  • kvalitné služby týkajúce sa distrubúcie ponúkaného športového materiálu
  • kvalitný zákaznícky servis pre veľkoodberateľov a maloobchod, budovanie dlhodobých partnerských vzťahov
  • podpora významných športových eventov a športovcov s cieľom dosahovania maximálnych športových výsledkov

 

Sme na Facebooku

Kontakt

Sport M Plus s.r.o.
Adresa pre osobný odber: 

Beachvolejbalový areál Dráždiak
Tematínska 10, 851 05 Bratislava
Tel.:+421 905 431 523
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Viac informácii